برنامه زمان بندی ارائه سخنرانی‌ها در دوازدهمین همایش انجمن دیرینه شناسی ایران

 

به نام خدا

 

اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال شرق کشور

 

مراسم افتتاحیه: 8:30 - 9:20       صبح پنج­شنبه 16/12/1397

 

تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید

اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران

سخنرانی و خیرمقدم جناب آقای دکتر جعفر طاهری ریاست محترم اداره کل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال شرق کشور

سخنرانی مهمان ویژه

سخنرانی جناب آقای دکتر عليرضا عاشوری ریاست محترم انجمن دیرینه شناسی ایران

 

پذیرايي: 9:40- 9:20

 

برنامه سخنرانیهای صبح پنج­شنبه 16/12/1397   ـ     سالن شماره 1

 

هیئت رئیسه: جناب آقای دکتر عبدالمجید موسوی­نیا ـ جناب آقای دکتر محمود رضا مجیدی فرد

عنوان مقاله

سخنران

زمان

معرفی خارداران میکرآستریدی مرتفع از نهشته‌های کامپانین نواحی جنوبی دماوند،
حوضه البرز

حسین کامیابی شادان

9:40- 10:00

پالئوبیوژئوگرافی فونای مرجانی کربنیفر پیشین ایران مرکزی

مهدی بادپا

10:00- 10:20

زیست چینه نگاری سازند دلیچای در برش قرونه (رشته کوه­های بینالود، شمال خاوری ایران) بر مبنای زیای آمونیتی

احمد رئوفیان

10:20- 10:40

معرفی اسفنج‌های نادر سیلیسی در سازند دلیچای در جنوب ابهر- آبگرم

مهدی یاوری

11:00-10:40

بررسی ماکروفسیل­های گیاهی ژوراسیک میانی منطقه کلشانه، بررسی فراوانی نسبی و اندکس مشابهت سورنسون

اکرم مهدیزاده

11:20-11:00

تعیین سن سازند آبدراز (برش کلات نادری) برمبنای پالینومورفهای دریایی

الهام داوطلب

11:40-11:20

 

برگزاری مراسم نماز و صرف ناهار: 11:40-13:30

برگزاری جلسه مجمع عمومی انجمن: 13:30-14:20


 

 

برنامه سخنرانیهای عصر پنج­شنبه 16/12/1397 ـ     سالن شماره 1

 

هیئت رئیسه: جناب آقای دکتر احمد رئوفیان ـ جناب آقای دکتر اسدالله محبوبی

عنوان مقاله

سخنران

زمان

معرفی جلبک‌های داسی‌کلاداسه‌آ پالئوسن (شرق ایران)

حسین کوه‌کن

14:40-14:20

جلبک‌های داسی‌کلاداسه‌آ پالئوسن از جنوب غرب ایران (بخش نخست)

محبوبه میرجلیلی

15:00-14:40

پالینوفاسیس رسوبات شیلی سازند تیرگان در برش چینه شناسی طاقدیس اشلیر (خاور حوضه رسوبی کپه داق)

سهیل همتی

15:20-15:00

پالینواستراتیگرافی سازند دلیچای در برش چینه شناسی پریخان در غرب شاهرود

سهیلا یوسفی

15:40-15:20

پالینواستراتیگرافی سازند گورپی در برش بیشه دراز، جنوب استان ایلام

مهسا امیری

16:00-15:40

 

بازدید از موزه و پذیرايي: 16:00-16:30

 

 

هیئت رئیسه: جناب آقای دکتر محمد خانه­ باد ـ جناب آقای دکتر محسن علامه

عنوان مقاله

سخنران

زمان

نخستین گزارش از ماکروفسیل‌های گیاهی سازند نایبند، شمال اصفهان

مریم منانی

16:50-16:30

چینه سنگی و محیط رسوبی نهشته های دونین زیرین- میانی (سازند پادها)
درجنوب بلوک طبس

حامد زندمقدم

17:10-16:50

بررسی ریز رخساره­ها و محیط رسوبی سازند آسماری در یکی چاه­های میدان نفتی مارون

فریدون احمدزاده

17:30-17:10

معرفی و کاربرد نرم افزارهای حرفه­ای چینه نگاری و دیرینه شناسی

رضا معزی نسب

17:50-17:30

 

مراسم اختتامیه: 18:00 پنج­شنبه 16/12/1397

 

 


 

برنامه سخنرانیهای صبح پنج­شنبه 16/12/1397   ـ     سالن شماره 2

 

هیئت رئیسه: سرکار خانم دکتر فاطمه هادوی ـ سرکار خانم دکتر طیبه محتاط

عنوان مقاله

سخنران

زمان

اولین گزارش بایوزوناسیون و شناسایی گونه‌های شاخص تعیین GSSP قاعده‌های زمانی کنیاسین و سانتونین در حوضه کپه داغ

میثم شفیعی اردستانی

9:40- 10:00

زیست‌چینه‌نگاری سازند بادامو برمبنای نانوفسیل‌های آهکی در برش بیرگ

مرضیه نطقی مقدم

10:00- 10:20

نانواستراتیگرافی سازند بغمشاه در برش اسفندیار (بلوک طبس)

انسیه بهدانی

10:20- 10:40

دیرینه­بوم شناسی سازند آب‌تلخ برمبنای استراکودا در برش چهچهه

بیتا مصطفوی

11:00-10:40

زیست چینه نگاری فرامینیفرهای سازند سروک، شمال شرق شیراز

مریم معتمدالشریعتی

11:20-11:00

میکروبایواستراتیگرافی سازند نایبند در بلوک لوت، برش گرماب بر اساس روزن‌داران

فاطمه امیرحسنخانی

11:40-11:20

 

برگزاری مراسم نماز و صرف ناهار: 11:40-13:30

برگزاری جلسه مجمع عمومی انجمن: 13:30-14:20

 

برنامه سخنرانیهای عصر پنج­شنبه 16/12/1397    ـ     سالن شماره 2

 

هیئت رئیسه: جناب آقای دکتر کوروش رشیدی ـ جناب آقای دکتر محمد وحیدی­نیا

عنوان مقاله

سخنران

زمان

تطابق سازند گورپی در دو یال شمالی و جنوبی طاقدیس کبیرکوه بر اساس روزن داران پلانکتون

سميرا رحيمي

14:40-14:20

زیست چینه نگاری فرامینیفرهای سازند آسماری در برش تزرج در جنوب­ غرب حاجی­آباد، بندرعباس

فرانک کهریزی

15:00-14:40

بررسی میکروفسیلها و تعیین سن توالی‌های آهکی ائوسن ایران مرکزی، منطقه کاهوان (جنوب دامغان)

ام­البنین نصیری

15:20-15:00

زیست چینه نگاری سازند قم در برش سیه باز (خوی، آذربایجان غربی)

زهرا ابراهیمی

15:40-15:20

یافته‌های جدید در مورد مرز آپتین آلبین در سازند کژدمی در حوضه زاگرس

جواد شریفی

16:00-15:40

 

بازدید از موزه و پذیرايي: 16:00-16:30


 

 

برنامه سخنرانیهای عصر پنج­شنبه 16/12/1397   ـ     سالن شماره 2

 

هیئت رئیسه: جناب آقای دکتر سید ناصر رئیس‌السادات ـ جناب آقای دکتر حسین کامیابی

عنوان مقاله

سخنران

زمان

بایواستراتیگرافی سازند تیرگان در برش جوزک

عاطفه چنارانی

16:50-16:30

Nummulites sp. cf. N. praelyelli از دریای کم عمق ائوسن میانی در ناحیه ایران مرکزی، نگرشی بر سیستماتیک و زیست چینه نگاری

مهدی هادی

17:10-16:50

اهمیت چینه نگاری Miscellaneidae در پالئوژن حوضه تتیس مطالعه موردی: برش چینه‌نگاری پدگی در شمال زاهدان

سمیه شهرکی میرزایی

17:30-17:10

 

مراسم اختتامیه: 18:00 پنج­شنبه 16/12/1397